Skupina scénického šermu Jízda svobodných rytířů

Přeskočit na navigaci


Novinky a akce

Na této stránce najdete aktuální informace o akcích, které pořádáme, či se jich účastníme, stejně jako upozornění na novinky na našem webu.

Koně a sníh

I když tři králové letos nechodili s tradiční koledou po domech, přiměla nás sněhová nadílka vyslat je alespoň na cestu zasněženou krajinou a pořídit několik obrázků, které by připomněly tento svátek, ukončující definitivně vánoční svátky. A protože se nám koně ve sněhu líbili, vyslali jsme na bílou pláň ještě arkebuzírskou jízdu, která si dopřála malé zimní cvičení. Ať se vám daří i v letošním roce co nejlépe.

[Vloženo: 17. 01. 2021]

Hodně štěstí v Novém roce

Všem návštěvníkům našich stránek přejeme co možná nejlepší vstup do nového roku 2021 a to, ať se jim v něm daří trochu lépe než v roce předchozím. První zpráva letošního roku žel není úplně nejšťastnější, kvůli vládním opatřením se letos neuskuteční naše tradiční tříkrálová pouť na koních, protože katolická charita se rozhodla chození tří králů nepořádat. Podle svého tiskového prohlášení rozhodlo vedení Charity Česká republika vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a celostátně přijatým opatřením, že po dobu trvání pátého stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyrazí.
"Zdraví koledníků i dárců je pro nás na prvním místě a koleda se proto zatím uskuteční pouze ve virtuálním prostoru. Sledujte aktuální situaci na našem webu, Facebooku a Instagramu a informace hledejte také na webech a sociálních sítích místních, oblastních a diecézních charit, kde budou zveřejňovány novinky o koledě v jednotlivých regionech," uvedla charita (www.trikralovasbirka.cz/novinky/koleda-b...).
Do kalendária jsme nicméně umístili první plánované akce, s nimiž počítáme, pokud se situace zlepší. Doufáme, že bude možné je uskutečnit, a těšíme se, že se na nich s vámi shledáme.

[Vloženo: 03. 01. 2021]


Archiv