Skupina scénického šermu Jízda svobodných rytířů

Přeskočit na navigaci


Novinky a akce

Na této stránce najdete aktuální informace o akcích, které pořádáme, či se jich účastníme, stejně jako upozornění na novinky na našem webu.

Nové fotogalerie

Čas opět pádí rychleji, než stačíme plnit novinky webu, a tak ve fotogalerii přibyla hned tři fotoalba z akcí posledních prázdninových a prvních školních dní. Prvním z nich je záznam ze srpnového Mezinárodního mistrovství republiky haflingů v Pardubicích, jehož se za lochovickou stáj zúčastnila Amálka v sedle Nácíčka a slavili skvělý úspěch, protože se v sobotu stali vicemistry republiky ve western horsemanship.
Hned následující víkend jsme se zúčastnili tradičních Valdštejnských slavností v Chebu jako členové Valdštejnovy jezdecké gardy a užili jsme si jak vystoupení na náměstí, tak i večerní bitvu pod hradem, jíž dodal soumrak nebývalou atmosféru.
A víkend poté se v Lochovicích konal tradiční Lochovický pohárek, jehož se zúčastnilo dvacet závodníků, které neodradilo ani výjimečně deštivé počasí. V naší fotogalerii najdete výběr z pořízených snímků, celé galerie si pak můžete prohlédnout na Rajčeti pod adresami haldir.rajce.idnes.cz/Lochovicky_poharek... a haldir.rajce.idnes.cz/Cheb_31.8.2019/, odkaz ke stažení všech fotek z Lochovického pohárku je uloz.to/file/B43gXI5RsvKj/lochovicky-poh....

[Vloženo: 10. 09. 2019]


Archiv